Lider w dziedzinie malowania proszkowego
Wybierz jakość i doświadczenie, wybierz Ekopolmal
Lider w dziedzinie oczyszczania powierzchni
Nowość Cynkowanie i Aluminiowanie Łukowe

O FIRMIE

Uwaga Ważny komunikat związany z pandemią COVID-19!!!

Firma EKOPOLMAL powstała w 1999 roku. Na początku swojej działalności specjalizowaliśmy się w malowaniu proszkowym stali. Jednak dzięki ciągłemu rozwojowi i staraniom w nadążaniu za potrzebami rynku i Klientów, już po roku zainstalowana została druga linia technologiczna do przygotowania chemicznego i malowania proszkowego aluminium.

Kolejnym krokiem było wprowadzenie do zakresu naszych usług obróbki strumieniowo – ściernej (śrutowanie). Systematycznie modernizujemy park maszynowy tak aby spełniał on najwyższe normy i wymagania Klientów.

Aby zapewnić najwyższą jakość oferowanych usług w sierpniu 2005 roku wdrożyliśmy i stosujemy system zarządzania jakością. Posiadanie przez nas certyfikatu ISO 9001:2015 pozwoliło na rozpoczęcie stałej współpracy z takimi renomowanymi firmami jak: Delaval Production, Bombardier, Fortaco, GMT, SHL Production, Zec Service, Agromet Pilmet, Stanley, Parker, Zpas, etc.

Obszar naszego działania:

Wrocław, Bydgoszcz, Jelenia Góra, Katowice, Opole, Radom, Tarnowskie Góry, Wielkopolska, Gorzów Wielkopolski, Zielona Góra, Legnica,

Zapraszamy Państwa do współpracy.