Lider w dziedzinie malowania proszkowego
Wybierz jakość i doświadczenie, wybierz Ekopolmal
Lider w dziedzinie oczyszczania powierzchni
Nowość Cynkowanie i Aluminiowanie Łukowe

Śrutowanie

Nasze śrutowanie wrocław, zwane również czyszczeniem strumieniowo – ściernym, to metoda czyszczenia powierzchni stalowych, zbliżona nieco do piaskowania. Różnicę stanowi głównie materiał ścierny, jaki zostaje wykorzystany do przeprowadzenia wspomnianego procesu. W przypadku śrutowania jest nim śrut metaliczny.

W firmie Ekopolmal Wrocław, stosujemy śrutowanie malowanie oraz wszelkie inne zabiegi czyszczenia strumieniowo – ściernego w celu właściwego przygotowania danej powierzchni metalowej do malowania. Dzięki właściwie przeprowadzonemu śrutowaniu możliwe jest uzyskanie wyższej chropowatości, która z kolei zdecydowanie zwiększa przyczepność farb.

Śrutowanie Wrocław zapewnia:

– bardzo dokładne oczyszczenie wyrobów stalowych z rdzy czy też pozostałości farby po ostatnim malowaniu
– szybkie i niezwykle skuteczne usunięcie nagromadzonych zanieszczyszczeń
– zwiększenie chropowatości powierzchni, w rezultacie czego podniesieniu ulega przyczepność nakładanych powłok malarskich

Zabieg czyszczenia strumieniowo – ściernego jest w pełni bezpieczny i nie stanowi on żadnego zagrożenia dla materiału na jakim jest przeprowadzane śrutowanie. Malowanie po takim zabiegu jest dużo bardziej dokładne i trwałe.Niemniej w przypadku niektórych typów powierzchni, konieczne jest ich zabezpieczenie przed uszkodzeniem. Do tego typu zaliczyć należy powierzchnie obrobione na gotowo, czołowe, przegubowe, wielowypustowe, wykonane z gumy bądź tworzyw sztucznych.

Niezmiernie cieszymy się, że nasze śrutowanie Wrocław coraz bardziej docenia. Dziękujemy Państwu, że nasze malowanie śrutowanie i wszelkie inne formy obróbki metalu coraz częściej zyskują Państwa zaufanie. Mamy nadzieję go nie zawieść!