Lider w dziedzinie malowania proszkowego
Wybierz jakość i doświadczenie, wybierz Ekopolmal
Lider w dziedzinie oczyszczania powierzchni
Nowość Cynkowanie i Aluminiowanie Łukowe

Malowanie proszkowe Zielona Góra

Kiedy piętnaście lat temu określaliśmy początkowy tor działania naszej firmy, mieliśmy pewność, że tylko wysoka jakość świadczonych usług będzie w stanie zapewnić nam możliwość rozwoju oraz wzbudzić zadowolenie klientów. Z tego względu już po roku działalności postanowiliśmy rozszerzyć nasze działania o dodatkowe usługi, które nie ograniczałyby się wyłącznie do malowania proszkowego stali.

W kilkanaście lat po otwarciu naszego przedsiębiorstwa rozszerzyliśmy naszą działalność o kilkanaście dodatkowych oddziałów, które tworzą sieć naszej działalności we wszystkich strategicznych miejscach Polski. Jedną z naszych filii jest także malarnia proszkowa w Zielonej Górze, która oprócz podstawowych usług, proponuje także te dodatkowe, które bardzo często okazują się niezbędne do poprawnego przeprowadzenia procesu lakierowania.

Oprócz malowania proszkowego, Zielona Góra proponuje również usługi związane z pomiarem chropowatości powierzchni metalowej, co często okazuje się być ważnym elementem procesu. Badanie to pomaga często stwierdzić, czy metal jest odpowiednio przygotowany pod lakier. Idealną miarą chropowatości dla metalu jest wartość Sa 3, natomiast zbyt mała chropowatość powierzchni utrudnia znacznie przyczepianie się cząsteczek lakieru do powłoki metalu, co czasami sprawia, że cały proces zaczyna tracić sens.

Ważną usługą świadczoną przez oddział zielonogórski jest również śrubowanie i piaskowanie metali, mające na celu oczyszczenie ich powierzchni z pozostałości po starych lakierach. Tego rodzaju procesy pozwalają również na zwiększenie chropowatości.

Warto zaznaczyć, że wszystkie nasze działania opierają się o najwyższą jakość potwierdzoną certyfikatem jakości ISO 9001:2008, który to otworzył nam furtki do wielu rozwijających i ekscytujących zleceń, z których po dzień dzisiejszy jesteśmy bardzo dumni.

Zapraszamy do głębszego zapoznania się z naszą ofertą i tym samym wyrażamy nadzieję na owocną współpracę przy wielu zleceniach w przyszłości.