Lider w dziedzinie malowania proszkowego
Wybierz jakość i doświadczenie, wybierz Ekopolmal
Lider w dziedzinie oczyszczania powierzchni
Nowość Cynkowanie i Aluminiowanie Łukowe

Malowanie proszkowe Wrocław

Kiedy w 1999 roku zaczynaliśmy naszą działalność pod szyldem Ekopolmalu, towarzyszyła nam chęć rozwoju i spełniania oczekiwań naszych Klientów. Nie sądziliśmy wtedy, że nasze malowanie proszkowe Wrocław oceni tak wysoko. Już rok później wprowadziliśmy jednak do naszej oferty nowe usługi, które miały na celu malowanie proszkowe nie tylko powierzchni stalowych, ale także tych aluminiowych i ocynkowanych.

Rozwój naszego przedsiębiorstwa spowodował, że szybko zaczęliśmy rozwijać nasze malowanie proszkowe Wrocław o dodatkowe oddziały w kilkunastu miastach Polski, ale nasza główna siedziba we Wrocławiu nadal pozostaje dla nas niezwykle ważnym obiektem. To właśnie to miasto skupia w swoim zakresie całe województwo dolnośląskie.

Oprócz malowania proszkowego, Wrocław w swojej ofercie proponuje także wszystkie inne usługi ściśle związane z lakierowaniem proszkowym. Do najbardziej popularnych z nich należą przede wszystkim obróbki strumieniowo – ścierne, których głównym zadaniem jest oczyszczenie powierzchni metalu z pozostałości starych lakierów i farb, a także pozbycie się rdzy i dotychczasowych śladów użytkowania w postaci różnorodnych nacieków. Ponadto, ten rodzaj usługi zwiększa również chropowatość powierzchni metalu, co sprawia, że naładowane elektrycznie cząsteczki lakieru z większą łatwością przylegają do malowanej powierzchni. W ten sposób przygotowana powierzchnia jest najlepszym z możliwych materiałów, które mogą zostać poddane malowaniu proszkowemu.

Elementami, które mogą zostać poddane takiemu rodzajowi malowania są na pewno rożnego rodzaju felgi, grzejniki, stalowe stelaże czy części maszyn i urządzeń, które mają być odnowione a przy tym szczególnie odporne na czynniki zewnętrzne. W swojej ofercie proponujemy Państwu szeroką gamę farb RAL, które nie tyko pięknie prezentują się na metalowych częściach, ale także zwiększają ich odporność i pozostawiają w nienaruszonym stanie przez długi czas, sprawiając, że nasze malowanie proszkowe Wrocław cały czas jest na bardzo wysokim poziomie popularności.

Mamy nadzieję, że nasza oferta przypadnie Państwu do gustu. Zapraszamy do dogłębnego zapoznania się z naszymi standardami pracy panującymi we wrocławskim oddziale oraz do sprawdzenia naszych referencji.