Lider w dziedzinie malowania proszkowego
Wybierz jakość i doświadczenie, wybierz Ekopolmal
Lider w dziedzinie oczyszczania powierzchni
Nowość Cynkowanie i Aluminiowanie Łukowe

Malowanie proszkowe Opole

Od piętnastu lat poświęcamy całą swoją pasję i zaangażowanie lakierowaniu proszkowemu. Już w roku 1999 wiedzieliśmy, że obrana przez nas droga jest słuszna, a satysfakcja naszych Klientów to coś, co będzie naszą największą dumą. Choć od tego czasu bardzo mocno rozszerzyliśmy zakres naszego działania, to priorytety pozostały dla nas takie same – wysoka jakość i Państwa zadowolenie z wykonanego zlecenia.

Aktualnie jesteśmy szczęśliwi, iż udało nam się otworzyć kilkanaście dodatkowych oddziałów przedsiębiorstwa w najważniejszych miastach Polski. Wszystko po to, by Państwa dostęp do naszych usług był jak najszerszy, a Państwa satysfakcja z wykonania powierzonych nam zleceń jak największa. Malarnia proszkowa w Opolu jest bardzo ważnym dla nas miejscem, skupiającym klientów z całego województwa opolskiego i oferującym kompleksowe usługi związane z lakierowaniem proszkowym.

Czyszczenie strumieniowo – ścierne oraz pomiar chropowatości metalu to tylko niektóre z usług, jakie jesteśmy Państwu w stanie zaoferować w opolskiej filii. Kwestia czyszczenia jest jednak szczególnie ważna w każdym aspekcie malowania proszkowego. To właśnie ona zapewnia nas, że metal jest odpowiednio przygotowany pod lakierowanie, a pozostałości starego lakieru są usunięte. Aby lakierowanie miało rzeczywiście dobry rezultat, powierzchnia metalu musi być całkowicie ujednolicona i odpowiednio chropowata.

Wszystkie te czynności staramy się wykonywać w jak najlepszej jakości, co potwierdzić może uzyskany przez nas certyfikat ISO 9001:2008, który w pełni świadczy o naszym profesjonalizmie oraz udowadnia, że do wykonywania powierzonych nam zleceń wykorzystujemy tylko środki najwyższej jakości.

Niezależnie od miejsca, w którym się aktualnie znajdujemy, naszym największym priorytetem jest zawsze zadowolony Klient i tej wartości się nie pozbędziemy. Mamy nadzieję, że przez kolejne lata będziemy mogli tak samo dobrze wywiązywać się z powierzonych nam obowiązków, a Państwa zaufanie będzie nam towarzyszyć każdego dnia. Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą malarni w Opolu.