Lider w dziedzinie malowania proszkowego
Wybierz jakość i doświadczenie, wybierz Ekopolmal
Lider w dziedzinie oczyszczania powierzchni
Nowość Cynkowanie i Aluminiowanie Łukowe

Malowanie proszkowe Legnica

Rok 1999 był dla nas momentem przełomowym. W tym czasie zdecydowaliśmy się obrać jednoznaczny kierunek, który pozostawił nas na torze lakierowania proszkowego. Choć na samym początku nasza działalność ograniczała się do malowania proszkowego stali, to już po roku rozwój firmy pozwolił nam na rozszerzenie naszej oferty o malowanie aluminium i innych metali.

Piętnaście lat doświadczenia na polskim rynku pozwoliło nam w efekcie końcowym uruchomić kilkanaście oddziałów firmy w każdym z najważniejszych miast. Jednym z naszych kluczowych oddziałów jest z całą pewnością malarnia proszkowa w Legnicy, która na najwyższym poziomie reprezentuje nasze usługi i z której działania jesteśmy bardzo zadowoleni.

Jeśli mowa o malowaniu proszkowym, Legnica w swojej ofercie posiada również inne usługi, które dopełniają oferty. W oddziale firmy możecie Państwo liczyć na pomiar chropowatości materiału czy obróbkę strumieniowo – ścierną. Wszystkie te usługi mają na celu jeszcze pełniejsze zaspokajanie potrzeb naszych Klientów i poszerzenie palety naszej oferty.

Ze swojej strony możemy pochwalić się certyfikatem ISO 9001:2008, który świadczy o wysokim poziomie świadczonych przez nas usług i udowadnia, że powierzane nam zadania są wykonywane z jak najwyższą jakością. Jedną z zasad firmy jest przekonanie, że o jakości świadczonych usług decyduje cały zespół. Z tego też powodu staramy się, aby praca była wypełniana w najdrobniejszych szczegółach na każdym szczeblu realizacji zamówienia.

Dokładamy wszelkich starań, aby w procesie produkcji były używane tylko materiały najlepszej jakości, ponieważ to właśnie wysoki poziom zamówień ma najściślej charakteryzować istotę naszej firmy. Chcemy, by wszystkie wykonane przez nas zlecenia, napawały Klientów satysfakcją a nas dumą. Mamy nadzieję, że stale powracający do nas Klienci są najlepszym dowodem na to, że nasza praca wykonywana jest poprawnie, a nasz stosunek do zleceniodawców zawsze jest przyjazny i pełen szacunku.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy.